Proszę przeczytać uważnie tekst poniżej.

Korzystając z formularza poniżej załącz swoje zdjęcia. Do każdego zdjęcia podaj jaką wielkość chciałabyś/chciałbyś uzyskać po wyhaftowaniu na kanwie o gęstości 44 oczka/10cm (kliknij i sprawdź jak wygląda taka tkanina). Jeśli nie uzupełnisz pola wielkość w centymetrach, to plastyk sam zaproponuje odpowiedni wymiar. Możesz też podać swoje uwagi, np. żeby wykadrować zdjęcie, zrobić jednolite tło, aby zrobić obrazek czarno-biały itp. Jeśli masz więcej zdjęć, z których chcesz otrzymać bezpłatną wycenę, to kliknij przycisk więcej zdjęć, aby dodać kolejne obrazki.

Obrazki wykonuje plastyk. Jest to praca ręczna, która trwa od kilku do kilkunastu godzin przy jednym obrazku. Dlatego prezentujemy przykładowe - orientacyjne ceny takich prac, w zależności od nakładu pracy.
Gotowy produkt to:kanwa z kolorowym nadrukiem, wzór kolorowy na papierze oraz określone kolory nici Ariadna lub DMC (jedne do wyboru). Nici można także u nas zakupić - wybierz w formularzu poniżej właściwy produkt w polu Jakie nici? Koszt nici znany jest po zakończeniu pracy nad obrazkiem.

Przykładowe ceny kanwy z kolorowym nadrukiem (w zależności od stopnia skomplikowania)
18x24 cm 200-250 zł
30x40 cm 230-350 zł
40x50 cm 280-450 zł

Tutaj dołącz swoje zdjęcia (JPG,PNG)

(MAX 3 PLIKI O WIEKOŚCI MAX 8MB JEDEN)

Obrazek Wysokość w cm Szerokość w cm Jakie nici ? Uwagi